E-BOOK

Jaká je úloha rodiče na kurzech Baby Sings

Je rodič jen doprovod a taxikář, nebo se kurzy pro děti do 3 let konají v přítomnosti rodičů z jiného důvodu? Pokud už jste se nad tím také zamýšleli, tento eBook vám může pomoci vaší roli lépe porozumět.

Nejčastější vady řeči u dětí

Vady řeči u dětí se vyskytují v dnešní době u stále většího počtu dětí. Téměř každý rodič se proto zamýšlí nad vývojem řeči svého dítěte a zajímá ho, jestli je vše v pořádku.
Pokud dítě nemluví, nebo mluví špatně, je pochopitelné, že jako rodiče hledáte odpověď na otázku, jestli je to vzhledem k věku „normální“ a nebo už je potřeba situaci řešit. Při hledání odpovědí pak můžete narazit také na spoustu cizích pojmů a názvů, kterým nemusíte úplně rozumět.

E-book „Nejčastěší vady řeči u dětí“ Vám pomůže zorientovat se v nejčastějších dětských problémech s řečí a odpoví Vám na otázku: „Co když moje dítě…?“

E-Book 30 HER

Máte doma logopedické obrázkové kartičky, pexesa a přemýšlíte, jak je co nejlépe použít při logopedickém trénování? V tomto e-booku najdete inspiraci na hry s logopedickými obrázky. Stačí Vám jedna sada a můžete si zahrát až 30 různých her. Pojďte udělat dětem logopedii HRAVĚ.

** Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí. Seznamte se zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráním. Stisknutím tlačítka chci e-book vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů týkajících se logopedické péče a rozvoje dětí (pozvánky na akce, kurzy, novinky, články z blogu).
Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Další novinky na webu

V případě dotazů volejte: (+420) 776 791 263